Elektrolojik Enerji Teknolojileri

Firmamız, güç kalitesi konusunda uluslararası kalitede ürün, sistem ve hizmetler üretmek amacıyla 2005’de kuruldu. 2006-2010 yılları arasında ABB Türkiye Organizasyonu için ürettiğimiz ThyriCon markalı tristörlü kompanzasyon kontaktörleri 12000 adetin üzerindeki uygulama ile tristörlü kompanzasyon konusunda en çok tercih edilen ürün haline geldi.

 

1 Mart 2010 tarihinden itibaren, tasarım ve üretimi ile marka tescil hakları tamamen firmamıza ait olan ve sahip olduğu referanslar ile sektör lideri konumundaki ThyriCon tristörlü kompanzasyon kontaktörlerinin satış ve satış sonrası hizmetleri, deneyimli teknik kadrosu ve gelişmiş teknik alt yapısı ile firmamız tarafından verilmeye başlandı.

 

Güç kalitesi ve özellikle AG-OG Dinamik Kompanzasyon ve Harmonik Filtre Sistemleri ile İleri Güç Elektroniği Uygulamalarına yönelik uluslararası standartlarda yenilikçi ürün sistem ve hizmetler sunan firmamız ülkemizin önde gelen sanayi kuruluşlarında devreye alınan ve başarı ile çalışan referansları ile sektörün önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir.

web: www.elektrolojik.com.tr

e-mail: info@elektrolojik.com.tr

Tel: +90 312 278 3876

Vizyon

Lorem ipsum dolor sit amet, feugiat delicata liberavisse id cum, no quo maiorum intellegebat, liber regione eu sit. Mea cu case ludus integre vide.

Misyon

Lorem ipsum dolor sit amet, feugiat delicata liberavisse id cum, no quo maiorum intellegebat, liber regione eu sit. Mea cu case ludus integre vide.

en_USEN
tr_TRTR en_USEN